Поради спеціаліста: вибір стола у кухню

Кухню неможливо уявити без обіднього столу. Можна сказати, що це особливий елемент її інтер’єра. За столом збирається уся родина для того, щоб поїсти, поспілкуватися, провести час разом або ж із друзями. Багато хто використовує кухонний стіл для пригодовування їжі. Великий асортимент кухонних столів Ви знайдете в інтернет-магазині компанії «Mebli CITY».

Вибір стола у кухню

 

Правила підбору столу

Вибираючи кухонний стіл, слід взяти до уваги наступні чинники:

  • зовнішній вигляд;
  • якість;
  • довговічність;
  • встановлені правила догляду.

Перед покупкою кухонного стола слід визначитися зі стилем, який буде або ж вже є на кухні. Важливо також те, скільки людей проживає у домі, щоб знати, скільки людей має вмістити стіл. Одній людині для вільного приймання їжі потрібна площа поверхні шириною 60 см та глибиною – 40 см. Окрім того, посередині столу має бути додаткове місце для розташування страв або ж декоративних елементів.
Також необхідно визначитись із потрібною формою столу. Обідні столи можуть бути:

  • квадратні;
  • овальні;
  • прямокутні;
  • круглі.

Прямокутний стіл є класичним представником цього різновиду меблів. Це зручна й універсальна модель, що підійде до будь-якого приміщення. Для малогабаритних приміщень ідеально підходять квадратні столи. Вміщуючи чотири людини, стіл дозволяє значно економити простір. Овальні столи надають приміщенню оригінальності. Круглі й овальні форми столів вважають більш небезпечними для сімей з дітьми, бо вони не мають гострих кутів.

Вибір стола у кухню


У «Mebli CITY» можна підібрати оригінальний якісний стіл для своєї кухні на будь-який смак. У магазині представлені моделі для людей з різними фінансовими можливостями.

З чого виробляють сучасні столи

Купуючи меблі, людина бажає, щоб вони послугували якомога довше. Це залежить насамперед від матеріалів, з яких виготовляється виріб. Оскільки стіл має використовуватись на кухні, він має витримувати можливі механічні навантаження, зміни температур, високий рівень вологості. Меблі мають легко очищатися. Сучасні столи виготовляють із дерева, скла, металу, ротангу, ДСП. Стільниця може бути виконана як з перелічених матеріалів, ще й з каменю та МДФ.
Основою столу має слугувати надійна опора. Якщо раніше моделі столів існували тільки з класичними чотирма ніжками, то сьогодні є досить багато варіантів, що додають конструкції оригінальності, а головне міцності. Існують моделі з однією ніжкою-опорою, що знаходиться у центрі стола, не заважаючи людям сидіти за ним. Столи круглої форми нерідко виробляють із трьома ніжками.
Підібрати оптимальний стіл для вашої кухні допоможуть консультанти інтернет-магазину компанії «Mebli CITY», де представлені моделі різних конфігурацій. Врахувавши індивідуальні потреби людини, можна вибрати стіл, який прослужить довгий час.

Наверх